Zaraz przed ogłoszeniem wyników wyborów prezydenckich na forum pojawił sie temat “Robimy kretyna”. O co chodzi wiadomo, o pozycjonowanie strony na jakieś wymowne hasło, tym razem strony Lecha Kaczyńskiego.
Dyskusja była oczywiście nasycona przeróżnymi obawami związanymi z nowym prezydentem-elektem i jego skłonnościami do ręcznego sterowania prawem. W końcu taką akcję Jacek czy Placek, a może oboje mogą uznać za lżenie głowy państwa co jest czynem karalnym w RP, a w IV RP są duże szanse, że to prawo będzie przestrzegane przez władzę.
Skończyło się jednak na tym, że strona Placka, a może to jest jednak Jacek (myli mi się) jest pozycjonowana na hasła:
Ptasia Grypa
i
Spieprzaj Dziadu

O wynikach tej akcji dyskusja toczy się w nowym wątku.
Strona Lecha była już kiedyś na pierwszym miejscu na oby dwa hasła. Jednak ludzie pozdejmowali linki ze swoich stron i wyniki są już nieco gorsze. To jest jednak do naprawienia. Zachęcam do przyłaczenia się do akcji, czyli dos wstawiania na swoich stronach takich oto linków:

<a href=”http://www.lechkaczynski.pl”>Ptasia Grypa</a>

i

<a href=”http://www.lechkaczynski.pl”>Spieprzaj Dziadu</a>

Jeżeli ktoś woli linki graficzne to przygotowałem specjalną stronę Akcje Społeczne zawierającą twórczość graficzną naszych forumowiczów do akcji Ptasia Grypa. Na hasło “spieprzaj dziadu” niestety nikt grafiki jeszcze nie zrobił. Możesz być pierwszy… ;)

Nie można się bać pary sklonowanych kaczek. W końcu chyba jeszcze nam nie odebrano prawa do wyrażenia swojego niezadowolenia z rządu….

Ptasia Grypa